Quamer Saat Türkçe Kullanma Kılavuzu


Merhaba, üretimi Çin olan Casio G-Shock rakibi olabilecek Quamer saatlerin kurulumu ve ayarlanması ile ilgili bilgileri buradan bilirsiniz. Yetkili ve Orjinal satıcısı TaccaTucca olarak tüm sorularınızı bize iletmeniz halinde kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz. Öncelikle Quamer saatlerden bahsedelim, Quamer saatlerin Çelik Kordon Metal kasa ve Silikon kordon dayanıklı plastik kasaya sahip iki farklı modeli mevcuttur. bu modeller kendi içlerinde renk dizayn olarak 100’lerce kola ayrılmaktadır. Bugün size ayarlamasını anlattığımız videodaki saat Quamer QT07 modelidir aşağıdaki linkten ürünün detaylı inceleme ve satış sayfasına ulaşabilirsiniz. Quamer saatler genel olarak 30 metre suya , soğuk ve aşırısı sıcak hava şartlarına , darbeye , toza , çamura dayanıklı olması ile ön plana çıkmaktadır. Günlük spor kullanım ve Klasik kullanıma uygun bir sürü farkı renk ve seçenekte Quamer saat modelleri mevcuttur. Quamer ve Joefox modelleri kullanımı ve kurulumu aynıdır model olarak tıpatıp aynı fabrika çıkışı olmasına rağmen farklı markalar adı altında satılmaktadır

Ürün Linki : Quamer QT07

Youtube kanalımızda çektiğimiz video dan ürünün kullanımı hakkında basit şekilde yararlanabilirsiniz.

12/24 saat ayarlama için: moddan saate gelin A yazarsa 12ye kadar gelin sonra P yazacak sonra bir daha 12 ye kadar gelin H yazacak ondan sonra istediğiniz saate getirebilirsiniz.

Quamer Saatlerin Hepsi 2 Yıl uluslar arası garantiye sahiptir. Aldığınız bayinin bu garantiyi verdiğinden emin olmanız sizin avantajınıza olacaktır. TaccaTucca olarak tüm müşterilerimize çift garanti belgesi vermekteyiz.

Metal Quamer saatler Paslanmaz Çelik yapıya sahiptir, Alkol ve parfüm teması ile Orjinal Quamer saatler asla renk atmaz ve paslanmaz. Quamer saat modelleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz blogumuzda yayınladığımız Quamer saat özellikleri yazımıza bakabilirsiniz. Quamer Saat Özellikleri

TaccaTucca Tarafından Türkçeleştirilmiş Quamer Kullanma Kılavuzu

QUAMER SAAT TÜRKÇE KULLANMA KILAVUZU
Quamer Saatinizin sağ tarafında 2 adet sol tarafında 2 adet tuş bulunmaktadır. Sağ taraftaki kılavuzda gözüktüğü gibi tuşları A-B-C-D olarak ayırıp anlatıyor olacağız. A Tuşu Light – Gece aydınlatma tuşu olarak geçmektedir. B Tuşu Start – Kronometre başlatma ve ayrıca zaman ayarlaması yapar Tarih-Saat-Dakika arasında geçiş tuşudur. C Tuşu Mode – Bu tuş ile Alarm, Kronometre, Tarih, Saat arası kurulum ve geçiş tuşudur. D Tuşu Reset – Bu tuş kronometreyi sıfırlamaya ve saat tarih ayarı yaparken zamanı ilerletmeye yarayan tuştur. Bu tuş saat, dakika, alarm saati ve tarih için ay, gün ayarlarını yapmanızı sağlamaktadır.


Fonksiyon Modları : C tuşuna basarak ilerleyeniz, 1 kere bastığınızda kronometreye gelecektir. Kronometreyi B tuşundan başlata bilir, Tekrar B tuşundan durdurabilir ve D tuşu ile sıfırlaya bilirsiniz. C tuşuna 2 kere bastığınızda alarm moduna gelecektir, Alarmı kurmak için B tuşu ile ayar yapabilirsiniz. C tuşuna 3 kere bastığınızda Zaman Ayarlama moduna gelecektir. Yanıp sönmeye başladığı saat veya dakika üzerindeyken D tuşu ile zamanı ilerleterek ayarlamak istediğiniz saate gelene kadar tuşa basmaya devam ediniz. Saat dakika ayarını yaptıktan sonra saniye üzerindeyken imleç yanıp sönüyorsa Reset tuşu ile saniyeyi sıfırlaya bilirsiniz. Ay ve Gün ayarlarına geçmek içinde B tuşu ile ilerleyeme devam ediniz. Alarm Moduna Geldiğinizde B butonu ile saat dakika geçişi yapıp D Tuşuyla da istediğiniz saat ve dakikaya ayarlaya bilirsiniz.
YARDIMCI AYARLAMA VİDEOLARI : Video Olarak İzle!
Resimli Anlatım ve indirme Linki : Quamer Saat Kullanma Kılavuzu İndir!

Quamer Saat Silikon Kasa Ayarlaması :
Tıklayın Bu kullanım kılavuzu TaccaTucca.com tarafından hazırlanmıştır. Ürünler hakkında detaylı bilgi İçin https://www.taccatucca.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
Tüm Quamer Saat Modeleri İçin : Quamer Saat Linkine Bakabilirsiniz!