Quamer Saat Orjinal Yetkili Bayii

2019 ve 20 yılının en çok satan saat modeli olan Quamer saatlerden bahsetmek istedik size. Yetkili satuş bayisi lan TaccaTucca’da 100 ü aşkın Quamer saat modeli bulunmaktadır. Peki nedir Quamer saat ve özellikleri nasıldır. Quamer saaler nasıl kullanılır ve nasıl ayarlanır özellikleri neye göre değişir hepsini bu blog yazımızda bulabilirsiniz.

Silikon ve Metal olarak Quamer saatlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Silikon kordon Quamer saatler Sert Kırılmaz ve darbeye dayanıklı plastik kasadan yapılmıştır. Metal olan Quamer saatler ise Çelik Kordon ve Çelik Kasadan yapılmıştır. Paslanmaz ve kararmaz özelliğe sahiptir darbeye, suya, toza dayanıklıdır. Spor ve klasik kullanıma uygun her renkte Quamer saat Modeli mevcuttur tüm modeller için TaccaTucca.com da bulunan Quamer saat Kategorisine bakarsanız ürün çeşitliliğini size göreceksinizdir.

Quamer Saat Özellikleri

Quamer saatler Casio G-shock Gibi tüm darbe ve doğal dejenerasyonlara dayanıklı oalrak üretilmiştir. Üretim yeri Çin olan Quamer Casio ya alternatif olarak görülmektedir. Aynı Dizayn ve şıklığa sahip olan Quamer Saatler 30 ila 50 metre araında suya dayanıklıdır, Su geçirmez, Toza, Kuma, Darbeye dayanıklıdır eksi derecede soğuklarda ve 60 derece üstü sıcaklıklarda sorunsuz şekilde kullanılabilir. Analog ve Dijital Gösteregeye sahip olan Quamer tek pil ile uzun ömürlü şekilde yıllarca çalışmaktadır. Ulusar arası garanti sertfikasına sahip olan Quamer 2 yıl garantili şekilde orjinal metal kutusu ile birlikte satılmaktadır. Orjinal Quamer Saat için TaccaTucca Ana bayisinden almanızı öneririz bazı durum ve şartlarda satıcılar ürün garantisi ve servis bakımı için satışın arkasında durmamaktadır.

Metal Quamer Saatler

Çelik ve Metal karışımdan oluşan Quamer Metal Modellerde Gri, Gümüş, Altın Renk, Mat siyah, lacivert ve bir çok renk seçeni bulunmaktadır. Fabrika çıkışında özel bir işleme tabi tutulan metal modeller sizin kullanımınız sırasında uzun ömürlü olarak renk atmaz ve çizilmez.

Tarih, Ekran ışığı, alarm ve kronometre gibi özellikleri bulunan Quamer saatlerde ayarlama ve kurulum ise oldukça basit. İçinden orjinal İngilizce kullanma kılavuzu çıkmaktadır TaccaTucca olarak Quamer saat ayarlamanızı en kolay şekilde yapmanız için size bu 3 adında kolay kurulum kılavuz videosunu hazırladık . bu videoyu izleyerekte Quamer Saatinizi ayarlaya bilirsiniz. Ayrıca bu konu hakkında yazılmış bir diğer blog yazımızı da bakabilirsiniz.
https://www.taccatucca.com/blog/?p=1

https://www.youtube.com/watch?v=Q0WecG-0rL4

Tüm Quamer Saat Modelleri

TaccaTucca.com Üzerinden Tüm Quamer saat modellerimize bakmayı unutmayın. Kampanya Fırsatı ürünlerimiz arasında yer alan Quamer Saatler Geçici olarak %20 indirim ile Satılmaktadır. Ücretiz hızlı kargo ile hemen saatinizi sipariş edebilirsiniz.

<<<< TÜM MODELLER >>>>