Teslimat Bilgileri

Yurt içinden verilen siparişler, siparişe ait tutarın tahsilat zamanı ve (mevcut ise) stok önceliğine göre max. 5 "iş günü"* içinde belirtilen teslimat adresine ulaştırılır. Kargo firmalarına dair seçenekler alışveriş sırasında müşterilere sunulur.


Sitemizde kargo ücreti hesaplanırken aşağıdaki konular belirleyici olmaktadır:

1- Seçilen ürünlerin toplam ağırlığı: Toplam ağırlık, siparişte yer alan her bir dergi ya da kitabın sistemimizde kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak alışveriş sırasında otomatik olarak hesaplanmaktadır.


2- Teslimatın yapılacağı lokasyon: Türkiye içi ve yurt dışı gönderi tarifeleri farklıdır. Yurt içi gönderiler de, kargonun teslim edileceği kentlere göre ayrıca hesaplanmaktadır. * Kur dönüşümlerinde Merkez Bankası kurları baz alınmaktadır.


100 TL ve üzeri tutardaki yurt içi siparişleriniz de kargo ücreti alınmayacaktır.


Yurt dışına gönderilecek siparişlerde kargo ücreti farklı bir şekilde hesaplanmaktadır.


3- Seçilen kargo firması: Farklı firmalara bağlı olarak değişen ücret seçenekleri, sipariş sürecindeki adres aşamasından sonra seçiminize sunulmaktadır.

* Örneğin Perşembe günü tahsilatı tamamlanmış bir sipariş en geç Çarşamba günü elinize ulaşır: Perşembe (1. gün), Cuma (2. gün), Pazartesi (3.gün), Salı (4. gün), Çarşamba (5. gün). 

Yurt dışına gönderim gerektiren talepleriniz için lütfen bize e-posta yoluyla ulaşınız. [email protected]

4- Sözleşmeli kargo firması: PTT , Yurt içi Kargo , Kapıda nakit ödeme , Şubede ödeme , Kredi kartı ile Kapıda şubede ödeme.